Mynet Email Kaydol

By 21 Aralık 2017mail
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Mynet Email Kaydol, işlemi her ne kadar kolay olsa da bu konuda sorun yaşayan arkadaşların var olduğunu gözlemledik. Sizlerde Mynet’ten Email hesabı kurmak istiyorsanız ve bu konuda sorun yaşıyorsanız yapmanız gerekenleri sizlere aşama aşama anlatmaya çalıştık. Mynet Email Oluşturmak için tek yapmanız gerekenler sizleri yönlendirdiğimiz gibi aşamaları takip etmektir. Bu aşamaları takip ettiğiniz taktirde herhangi bir şekilde üyelik almada sorun yaşamayacaksınız. Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki aşamaları takip etmek olacaktır.

Mynet Email Kaydol

Mynet Email Kaydol, aşamasına geçmeden önce aşağıda vermiş olduğumuz kayıt sayfası linkini tıklayarak kayıt sayfasına giriş yapınız. Kayıt sayfasına giriş yaptığınızda doldurmanız gereken yerler olacaktır. Bu yerleri nasıl doldurmanız gerektiğini sizlere maddeler halinde aşağıda sıraladık.

 

Mynet Üyelik Sayfası

  • Resimde de görüldüğü gibi öncelikle Adınızı ve Soyadınızı gerekli alana doldurunuz. Gerekli alana doldurduktan sonra sonraki aşamaya geçmek için alta geçiniz
  • Burada Kullanıcı adınızı belirlemeniz gerekmektedir. Kullanıcı adınız hesap oluşturma adıdır. Yani Mynet hesabınızı açarken sizden istenilen isimdir. Kullanıcı adınızı seçerken Türkçe karakterler olan “ç, ö, ş, ü, ğ, ı, İ” gibi harfleri kullanmamanız gerekir. Aksi taktirde üyeliğiniz olmaz.
  • Şifre yazan kısma şifre oluşturun. Şifre oluştururken Büyük harf, Küçük harf rakam ve simgelerden yararlanmanız şifrenizin güvenliğini artıracaktır.
  • Doğum tarihinizi Gün Ay Yıl olarak girdikten sonra alt kısımda cinsiyetinizi giriniz.
  • Bu işlemleri yaptıktan sonra Mynet Üye Sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum yazan kısmı işaretlemeniz gerekir. Onun altındakini dileyen tıklayabilir. Herhangi bir şekilde zorunlu değildir.
  • Bunun ardında 2. Güvenlik Kontrolü yazan kısımda ben robot değilim seçeneğini tıklayarak o kısmın yeşil tik almasını sağlayın yeşil olduktan sonra Üye Olmak İstiyorum seçeneğini tıklayarak hesap oluşturma işleminizi başarılı şekilde sonlandırabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri takip ettikten sonra üyelik oluşturma aşamasında herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Olur da sıkıntı yaşayan arkadaşlarımız aşağıdaki yorum panelinden bizlerle iletişime geçebilirler. Bizlerde elimizden geldiğince en kısa sürede sorununa çözüm olacak sonucu kendisine ulaştırmaya çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply