Msn Kaydol, Msn Kur

By 18 Aralık 2017mail
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

MSN Kaydol, bu işlem oldukça basit olmasına rağmen sorun yaşayan arkadaşların nasıl MSN kuracağını anlatmak için konuyu yazmış bulunmaktayız. MSN anlık ileti ve görüşme uygulaması olduğundan burada uzaktaki sevdiklerinizle anlık ileti yollayabilir ve görüntülü olarak görüşebilirsiniz. MSN kurmak için yapmanız gerekenleri aşağıda maddeler halinde  sizlere anlatmaya çalıştık. MSN Aç işlemine geçecek olursak yapmanız gerekenler aşağıdaki adımları takip etmek olacaktır. Buna geçmeden önce aşağıda vermiş olduğumuz Linki tıklayarak Kayıt sayfasına giriş yapmanız gerekecektir. Burada karşınıza form şeklinde bir sayfa açılacaktır. Doldurmanız gereken yerleri ve nasıl doldurmanız gerektiğini size anlatacağız.

MSN Kaydol

 

MSN Hesap Oluştur

  • Tıkladığınız likte karşınıza çıkan sayfada öncelikle aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi kullanıcı adınızı belirlemeniz gerekir. Kullanıcı adınızı belirlerken Türkçe karakterleri kullanmamalısınız. Bunları kullandığınızda hesap oluşturma işleminiz gerçekleşmez. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra Bir parola oluşturmanız gerekir. Parola oluştururken Büyük/Küçük harf, rakam ve simge kullanmanız parolanızın güvenliğini artırmaktadır. Bunu da yaptıktan sonra alt kısımdaki ileri seçeneğini tıklayın.
    Msn Kaydol
  • Burada adınızı ve soyadnızı girmeniz gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra alt kısımdaki ileri seçeneğini tekrar tıklayınız
  • Karşınıza gelen sayfada konum ve doğum tarihinizi Gün/Ay/Yıl olarak girmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra ileri seçeneğini tekrar tıklayın
  • Bu aşamada ise Telefon numaranızı girmeniz gerekir. Telefon numaranızı girdikten sonra alt kısımda yer alan kod gönder seçeneğini tıklayın. Bunu tıkladıktan sonra Telefonunuza bir kod gelecektir. Sonraki aşamaya geçmek için ileri seçeneğini tıklayın. Karşınıza gelen sayfada Telefonunuza gelen kodu girerek hesap oluşturma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

MSN Aç

MSN hakkında bilgi verecek olursak; [M]icro[S]oft [N]etworks kelimelerinin kısaltılmış hali olarak karşımıza çıkmaktadır. İlk olarak 1995 yılında alt yapısı oluşturulsa da tüm kullanıcılara 1996 yılında sunulmuştur. Özellikle Microsoft işletim sistemi 95 ile direk yüklü olduğundan herkes kolaylıkla kullanmaya başlayabilmesi için tek yapması gereken bir hesap oluşturmak oldu. Özellikle bir dönem herkesin vazgeçilmezi olan MSN köklü değişikliklere de uğradı. Söz konusu yenilik başla Windows Live Messenger daha sonra Outlook adı altında kendini gösterse de 2013 yılında Microsoft’un Skype’ı alması ile birlikte tüm bu uygulamayı bu çatı altında birleştirerek hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle ülkemizdeki kullanıcı sayısına baktığımızda 15 Milyona yakın insanın bu uygulamayı kullandığı oldukça tercih edilen bir uygulama olduğunu kanıtlar niteliktedir.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Leave a Reply