Hotmail Kaydol, Hotmail Aç

By 3 Aralık 2017mail
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bu konuyu açmamızdaki amaç Hotmail Kaydol işlemi yaparken sorun yaşayan arkadaşların nasıl hesap oluşturacağını anlatmaktır. Hotmail, İnternet tarayıcıları üzerinden ulaşılabilen bir mail hizmetidir. Özellikle tercih sıralamasına baktığımızda E-Posta denildiğinde öncelikle Hotmail insanların aklına geldiğinden en çok tercih edilen emaildir. Hotmail’in çok tercih edilmesinin bir diğer nedeni ise kolay ve basit bir kullanımının olmasıdır. Ayrıca Hotmail bir zamanlar MSN olarak bilindiği için hafızalarda hala o şekilde kalmış bulunmaktadır. Şimdi sizinle Hotmail Aç işlemine geçecek olursak yapacağınız işlemler sırası ile aşağıdaki gibidir.

Hotmail Kaydol

Hotmail,  hesap oluştururken yeni arayüzüne göre anlatmak istedik. Eski arayüzü değiştiren Hotmail’de hesap oluştururken yapmanız gereken, aşağıda Hotmail Kaydol linkini tıklayarak kayıt sayfasına giriş yapınız. Kayıt sayfasına giriş yaptıktan sonra yapacaklarınız;

Hotmail Hesap Oluştur

  • Karşınıza çıkan sayfada öncelikle kendinize bir kullanıcı adı belirlemeniz gerekmektedir. Kullanıcı adınız sizin hesap açarken istenilen isimdir. Örneğin Example@hotmail.com. Bu şekilde ister adınızı ve soyadınızı kullanırsınız isterseniz bir eşya veya kahraman adı kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı seçerken Türkçe karakterler kullanmayınız.

 

  • Hotmail Kaydol
  • Hesap açarken kullanacağınız Parola oluşturunuz. Parolanızın güvenliği açısından Büyük/Küçük harf, rakam ve simge kullanmanız güvenliğinizi artırır.

  • Bunları yaptıktan sonra alt kısımda Mavi butonla yazılı ilerle kısmını tıklayınız. Karşınıza çıkan sayfada Adınızı ve Soyadınızı yazmanız gerekecektir. Yazdıktan sonra devam diyerek sonraki sayfaya geçin

 

  • Bu seçenekte sizden doğum tarihinizi isteyecektir. Doğum tarihinizi isteyecektir. Doğum tarihinizi doğru girmenize size bir avantajı vardır. Hesabınızın şifresini unutmanız halinde istenilen bilgidir.

Hotmail Aç

  • Burada sizden telefon numaranızı isteyecektir. Bu Microsoft’un güvenlik açısından koymuş olduğu bir önlemdir. Bu yüzden numaranızı girmenizde bir sakınca bulunmamaktadır. Numaranızı yazdıktan sonra Kod gönder seçeneği olacak alt kısımda kod gönder diyerek sonraki seçenekten size gelen kodu doğru şekilde girin. Bunları yaptıktan sonra hesabınız başarılı şekilde oluşturulmuş olacaktır.

Sonraki sayfayı telefonunuza gelen kodu yazarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Herhangi bir şekilde sorun çıkmayacaktır. Ayrıca 30 gün boyunca açmadığınız hesaplarınız otomatikmen siliniyor bilginiz olsun.

Takıldığınız veya sorun yaşadığınız bir yer olması veya eklemek istediğiniz bir noktayı yorum kısmından iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

One Comment

  • Kemer dedi ki:

    Erdal diye bir arkadaşımın yönlendirmesiyle buraya geldim ve anlatım gerçekten güzel ellerinize sağlık.

Leave a Reply